Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Monitoring
ja: モニタリング
