Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
