Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Configured
pl: Skonfigurowane
