Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Features
sv: Funktioner

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om
