Monitoring Logging (2.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: File
nl: Bestand

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
