Monitoring Logging (2.0.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: File
te: ఫైల్

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం
