Monitoring Logging (2.0.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: File
he: קובץ

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Formatter
he: פורמט
