Monitoring Logging (2.3.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: File
mn: Файл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
