Monitoring Logging (2.5.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: File
hi: फ़ाइल

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
