Monitoring Logging (2.5.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت
