Monitoring Logging (2.5.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: File
ms: Fail

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Default
ms: Lalai

en: Machine name
ms: Nama mesin
