Monitoring Logging (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: File
fi: Tiedosto

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Formatter
fi: Muokkaaja
