Monitoring Logging (8.x-1.8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: - None -
id: - Tiada -

en: Default
id: Bawaan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Formatter
id: Pengformat
