Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Unknown
ja: 不明

en: Warning
ja: 警告

en: Authentication
ja: 認証

en: Critical
ja: 重大な

en: Monitoring
ja: モニタリング
