Monitoring Ntfy.sh integration (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
