Monobank payment API (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Search
bg: Търси

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър
