Monobank payment API (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: Currency
fr: Devise

en: Search
fr: Rechercher

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Filter
fr: Filtrer

en: Amount
fr: Montant

en: Payment
fr: Paiement

en: Payments
fr: Paiements

en: Repeat
fr: Répéter
