Monobank payment API (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
