Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Currency
cs: Měna

en: Search
cs: Hledat

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Filter
cs: Filtr

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Payments
cs: Platby

en: Repeat
cs: Opakovat
