Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Currency
nl: Valuta

en: Search
nl: Zoeken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment
nl: Betaling

en: Payments
nl: Betalingen

en: Repeat
nl: Herhalen
