Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Currency
ru: Валюта

en: Search
ru: Поиск

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Filter
ru: Фильтр

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Payments
ru: Платежи

en: Repeat
ru: Повтор
