Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Search
is: Leit

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Filter
is: Sía

en: Amount
is: Upphæð

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Payments
is: Greiðslur
