Monobank payment API (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Search
bs: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve
