Monobank payment API (1.0.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Currency
ca: Moneda

en: Search
ca: Cerca

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Filter
ca: Filtra

en: Amount
ca: Import

en: Payment
ca: Pagament

en: Payments
ca: Pagaments

en: Repeat
ca: Repeteix
