Monobank payment API (1.0.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil
