Monobank payment API (1.0.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Search
cy: Chwilio

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Payment
cy: Taliad

en: Repeat
cy: Ail adrodd
