Monobank payment API (1.0.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payments
el: Πληρωμές
