Monobank payment API (1.0.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Currency
id: Mata uang

en: Search
id: Pencarian

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Amount
id: Jumlah

en: Payment
id: Pembayaran

en: Payments
id: Pembayaran

en: Repeat
id: Diulangi
