Monobank payment API (1.0.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Search
jv: Goléki

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring
