Monobank payment API (1.0.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Search
mn: Хайх

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
