Monobank payment API (1.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Search
be: Пошук

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Repeat
be: Паўтарыць
