Monobank payment API (1.0.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Currency
it: Valuta

en: Search
it: Cerca

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Filter
it: Filtra

en: Amount
it: Importo

en: Payment
it: Pagamento

en: Payments
it: Pagamenti

en: Repeat
it: Ripeti
