Monobank payment API (1.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Currency
ja: 通貨

en: Search
ja: 検索

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Filter
ja: フィルター

en: Amount
ja: 量

en: Payment
ja: 決済

en: Payments
ja: 決済

en: Repeat
ja: 繰り返し
