Monobank payment API (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Currency
lt: Valiuta

en: Search
lt: Paieška

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai
