Monobank payment API (1.0.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Currency
sv: Valuta

en: Search
sv: Sök

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Filter
sv: Filtrera

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment
sv: Betalning

en: Payments
sv: Betalningar

en: Repeat
sv: Upprepa
