Monobank payment API (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش
