Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Visibility
ru: Видимость

en: Token
ru: Токен

en: Accessibility
ru: Доступность

en: About
ru: Информация
