Monsido Tools (1.1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: About
sv: Om
