Monsido Tools (1.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: None
uk: Немає

en: Visibility
uk: Видимість

en: Token
uk: Замінник

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: About
uk: Про модуль

en: Version 2
uk: Версія 2
