Monsido Tools (1.1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Token
fa: توکن

en: About
fa: درباره
