Monsido Tools (1.1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: None
fr: Aucun(e)

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: About
fr: À propos
