Monster Menus (9.0.0) - en to ht translation catalogue (26 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: no
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
