Monster Menus (9.1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (94 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Done
hy: Կատարված է

en: Year
hy: Տարի

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Media
hy: Մեդիա

en: Month
hy: Ամիս

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: published
hy: հրատարակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Edit %title
hy: Խմբագրել  %title

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Submitted by @username on @datetime
hy: Ներկայացված է @username-ի կողմից @datetime-ին
