Monster Menus (9.3.3) - en to mn translation catalogue (91 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: title
mn: гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: page
mn: хуудас

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Parent
mn: Эх

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Insert
mn: Оруулах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: Theme
mn: Загвар

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Mode
mn: Горим

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: date
mn: огноо

en: is
mn: бол

en: Hide
mn: Нуух

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй

en: and
mn: ба

en: where
mn: байхад

en: User list
mn: Хэрэглэгчийн жагсаалт
