Monster Menus (9.4.2) - en to pl translation catalogue (265 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: title
pl: tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: List
pl: Lista

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: page
pl: strona

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Comments
pl: Komentarze

en: unknown
pl: nieznane

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: all
pl: wszystkie

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: default
pl: domyślny

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Depth
pl: Głębokość

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: (none)
pl: (brak)

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Move
pl: Przenieś

en: Insert
pl: Wstaw

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Teaser
pl: Skrót

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Theme
pl: Skórka

en: name
pl: nazwa

en: add
pl: dodaj

en: theme
pl: skórka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Options
pl: Opcje

en: no
pl: nie

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Done
pl: Gotowe

en: Year
pl: Rok

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page
pl: Strona

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Role ID
pl: ID roli

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Revisions
pl: Wersje

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Page URL
pl: URL strony

en: Mode
pl: Tryb

en: Nodes
pl: Węzły

en: Authored by
pl: Autor

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: help
pl: pomoc

en: Month
pl: Miesiąc

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Members
pl: Członkowie

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: General
pl: Ogólne

en: group
pl: grupa

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Destination
pl: Cel

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Close
pl: Zamknij

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Original
pl: Oryginał

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: show
pl: wyświetl

en: comments
pl: komentarzy

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Show
pl: Pokaż

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Result
pl: Wynik

en: published
pl: opublikowany

en: User's name
pl: Nazwa użytkownika

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: Query
pl: Zapytanie

en: body
pl: treść

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Select a user
pl: Wybierz użytkownika

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Bookmark
pl: Zakładka

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: or
pl: lub

en: Results
pl: Wyniki

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: change
pl: zmień

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: permission
pl: uprawnienie

en: Changed
pl: Zmieniono

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: not sticky
pl: nieprzyklejony

en: sticky
pl: przyklejony

en: date
pl: data

en: Page name
pl: Nazwa strony

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: is
pl: to

en: Copy
pl: Kopiuj

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: Full node
pl: Pełen węzeł

en: Permalink
pl: Adres

en: Form
pl: Formularz

en: Everyone
pl: Każdy

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Editor
pl: Edytor

en: Hide
pl: Ukryj

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: 3 days
pl: 3 dni

en: PHP code to execute
pl: Kod PHP, który zostanie wykonany

en: Execute
pl: Wykonaj

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Read
pl: Przeczytane

en: Delete permanently
pl: Usuń pernamentnie

en: Restore
pl: Przywróć

en: Empty recycle bin
pl: Opróżnij kosz

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: 30 seconds
pl: 30 sekund

en: 2 minutes
pl: 2 minuty

en: 3 minutes
pl: 3 minuty

en: 4 minutes
pl: 4 minuty

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Columns
pl: Kolumny

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: begins with
pl: zaczyna się

en: contains
pl: zawiera

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: daily
pl: dziennie

en: weekly
pl: tygodniowo

en: Emails
pl: E-maile

en: read-only
pl: tylko do odczytu

en: read/write
pl: odczyt/zapis

en: and
pl: i

en: where
pl: których

en: custom
pl: niestandardowy

en: (hidden)
pl: (ukryte)

en: 2 days
pl: 2 dni

en: hide
pl: ukryj

en: Show details
pl: Pokaż szczegóły

en: Workflow state
pl: Stan przepływu pracy

en: yearly
pl: co roku

en: monthly
pl: miesięcznie

en: Creator
pl: Twórca

en: Edit %title
pl: Edycja %title

en: Calculate
pl: Oblicz

en: Flags
pl: Flagi

en: permissions
pl: uprawnienia

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: ends with
pl: kończy się na

en: is not
pl: nie jest

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
pl: Kliknij na nazwę istniejącego komponentu, aby edytować jego ustawienia.

en: exposed
pl: udostępniony

en: No user
pl: Brak użytkownika

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: You can:
pl: Możesz:

en: User list
pl: Lista użytkowników

en: Reorder
pl: Zmień kolejność

en: Publish on
pl: Publikuj dnia

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled publishing.
pl: Format: %time. Pozostaw puste by nie planować publikacji.

en: Unpublish on
pl: Anuluj publikację dnia

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled unpublishing.
pl: Format: %time. Pozostaw puste by nie planować anulowania publikacji.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Export as CSV
pl: Export do CSV

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Elements
pl: Elementy

en: Block contents
pl: Zawartość bloku

en: No minimum
pl: Bez minimum

en: revisions
pl: wersje

en: Publishing
pl: Publikowanie

en: Reorder menu
pl: Przeorganizuj menu

en: Read-only
pl: Tylko do odczytu

en: Old path
pl: Stara ścieżka

en: Delete this row
pl: Usuń ten wiersz

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: of type
pl: typu

en: @entity using @field
pl: Encja @entity używająca pola @field

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: add users
pl: dodaj użytkowników

en: Delete user from a group
pl: Usuwanie użytkownika z grupy

en: grouped
pl: pogrupowane

en: Region for @title
pl: Region dla @title

en: Submitted by @username on @datetime
pl: Dodane przez @username - @datetime

en: Media item
pl: Element mediów
