Monster Menus (9.5.1) - en to ms translation catalogue (114 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: delete
ms: padam

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: yes
ms: ya

en: List
ms: Senarai

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: RSS feed
ms: Suapan RSS

en: Access control
ms: Kawalan akses

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: view
ms: lihat

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: default
ms: lalai

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Test
ms: Ujian

en: Weight
ms: Pemberat

en: Help text
ms: Teks bantuan

en: Parent
ms: Induk

en: none
ms: tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: Export
ms: Eksport

en: General settings
ms: Seting umum

en: Node ID
ms: ID Nod

en: (none)
ms: (tiada)

en: Save
ms: Simpan

en: True
ms: Benar

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Add
ms: Tambah

en: View
ms: Pandangan

en: Region
ms: Kawasan

en: Display
ms: Paparan

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Theme
ms: Tema

en: theme
ms: tema

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Upload
ms: Muat naik

en: User
ms: Pengguna

en: file
ms: fail

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: no
ms: tidak

en: Created
ms: Diciptakan

en: Year
ms: Tahun

en: Add content
ms: Tambah kandungan

en: Page
ms: Halaman

en: Site name
ms: Nama laman web

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Revisions
ms: Semakan

en: URL alias
ms: Alias URL

en: Mode
ms: Mod

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: help
ms: bantuan

en: Month
ms: Bulan

en: Owner
ms: Pemilik

en: General
ms: Umum

en: group
ms: kumpulan

en: Week
ms: Minggu

en: Day
ms: Hari

en: Appearance
ms: Penampakan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Close
ms: Tutup

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Defaults
ms: Lalai

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Show
ms: Tampakkan

en: published
ms: diterbitkan

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: The settings have not been saved because of the errors.
ms: Seting tidak disimpan kerana ralat.

en: Results
ms: Keputusan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: permission
ms: kebenaran

en: not published
ms: tidak diterbitkan

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: not sticky
ms: tidak lekit

en: sticky
ms: lekit

en: date
ms: tarikh

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: is
ms: ialah

en: Permission
ms: Keizinan

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Page not found
ms: Halaman tidak dijumpai

en: Execute
ms: Laksanakan

en: contains
ms: mengandungi

en: and
ms: dan

en: where
ms: di mana

en: Edit %title
ms: Sunting %title

en: User list
ms: Senarai pengguna

en: Region settings
ms: Pengesetan segmen kawasan

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
