Month Year Range (9.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Date
da: Dato

en: Year
da: År

en: About
da: Om

en: Last day
da: Seneste dag

en: Field types
da: Felttyper

en: Date part order
da: Rækkefølge af datoelementer
