Month Year Range (9.1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Date
de: Datum

en: Year
de: Jahr

en: About
de: Über

en: Last day
de: Letzter Tag

en: Field types
de: Feldtypen

en: Date part order
de: Reihenfolge der Datums-Elemente
