Month Year Range (9.1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Year
es: Año

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Date part order
es: Orden de segmento de la fecha
