Month Year Range (9.1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Year
et: Aasta

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Date part order
et: Kuupäeva osa järjekord
